Striukė ir tavo charakteris. Ar čia yra sąsaja?

Atsakymas į temos klausimą – yra. Ir tikrai labai daug. Apskritai psichologai labai daug kalba apie tai, kad žmonės dažniausiai drabužius renkasi ne impulsyviai, tačiau įvertindami tam tikrus aspektus, kaip kad, pavyzdžiui, savo hobius ir panašiai. Štai ir striukės moterims pasirenkamos neatsitiktinai. Klara.lt siūlo labai plačią pasiūlą ir aktyvu pardavimai leidžia pastebėti tam tikras tendencijas. Kartu su pardavėjų patirtimi apie striukų pasirinkimą kalbame ir su psichologais. Žemiau – aspektai, kurie apibrėžia striukės pasirinkimą ir ką lemia konkretu lauko drabužis.

Galbūt sužinosite kažką, ko dar apie save nežinojote?

Klasikinės striukės, dažniausiai tamsių spalvų

Nors atrodo, kad kai kuriuos drabužius renkamės pagal tai į kokią vietą einame ir ką jie mums įpareigoja, išties, tiesa tokia, kad dažna tai darome pagal savo charakterį be asmenybes. Pavyzdžiui, tamsių spalvų, klasikines striukes dažniausiai renkasi rimtos moterys, kurios labai atsargiai žiūri į ateitį ir tuo pačiu nori visada jaustis užtikrintos, kad kiekvienas jų žengiamas žingsnis bus lydimas pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu tinkamų sprendimų. Tiesa, norėtume priminti, kad klasikinio stiliaus striukės, kurios gali kiek priminti paltukus, nebūtinai turi būti baltos. Pasirinkimas labai platus, tad mėgstamos ir netradicinės, kurios galbūt net kiek ryškios. Tačiau dėl savo pasiuvimo jos vistiek išliks klasikinėmis ir atrodys labai puikiai.

Laisvesnė apranga – laisvesnės moterims?

Sunku pabrėžti, kas yra laisvumas, tačiau dažniausiai kiek didesnio dydžiu striukes, kurios tarsi kaba renkasi tos moterys, kurios nori visada patogiai judėti. Šiais laikais gyvenimo ritmas yra labai intensyvus, tad norint prie jo prisitaikyti labai svarbu dėvėti patogius drabužius su kuriais net ir intensyviausiame ritme visada būsite žingsniu priekyje. Tiesa, patogūs drabužiai tikrai nereiškia, kad jie yra neskoningi. Lygiai taip pat kaip ir stilingi drabužiai tikrai neturi būti neskoningi. Svarbiausia – derinimas, smulkmenos ir susiradimas tokių striukių, kurios konkrečiai labiausiai tinka Jums.

Ryškūs drabužiai – ryškioms asmenybėms

Kalbant apie ryškias striukes labiausiai dėmesys kryptis į raudoną spalvą, kuri dažniausiai pavadinama pačia aistringiausia ir pačia ekstravagantiškiausia spalva, kuri traukia dėmesį. Dažniausiai labai ryškią lauko aprangą renkasi tos moterys, kurios nebijo būti dėmesio centre. Striukės moterims tikrai gali būti svarbiausia Jūsų stiliaus akcentas. Ypač vėsiuoju metu laiku, kai po apačia vilkimų drabužių paprasčiausiai nesimato. Taigi, net ir lietingomis rudens dienomis galite atrodyti labai puikiai. Svarbiausia nebijoti išdrįsti atrodyti išskirtinai bei traukančiai dėmesį.

Per mažos striukės – stiliaus beskonybė?

Striukėmis prekiaujantys pardavėjai tikina, kad moterys dažniausiai renkasi per mažus drabužius, kadangi tiki, kad tuo pačiu taip ir joms pavyks atrodyti kuo lieknesnėms. Toks sprendimas yra labai blogas, kadangi per mažas drabužis atrodys tikrai neskoningai, o tuo pačiu ir dėvėti tokią aprangą nebus patogu. Ieškodama jums labiausiai tinamo striukės pamirškite, kad tinkamo dydžio drabužis leis atrodyti puikiai ir tuo pačiu jaustis komfortabiliai. Tuo tarpu per mažas – stiliaus klaida, kuri sutrukdys išlaikyti vientisumą.

Tai kokia striukė labiausiai tinka man?

Atsakyti į šį klausimą mes negalime, kadangi kiekviena moteris yra individualybė, kuri turi susirasti ir labiausiai jai tinkamą aprangą. Kol vienos moterys, kaip jau minėjome, renkasi laisvumą, tuo tarpu kitos nori elegancijos. Svarbiausia nepamiršti, kad susirastas drabužis bus dėvimas ištisą sezoną, tad visada verta skirti didesnę investiciją ir iškart įsigyti tokią lauko aprangą, kuri leis Jums puikiai atrodyti ir stebinti ne tik aplinkinius, tačiau ir save pačią. Įvertinkite galimybes, džiaukitės jomis ir kiekviename žingsnyje atrodykite stilingai. Net ir tokiu atveju, kai lauke labai stipriai lyja lietus. Ryškiausias spindulys galite būti Jūs pati!